Sürücü Kurslarının Eğitim Fiyatları

sürücü kursu fiyatları, bağcılar sürücü kursu, sürücü kursu fiyatları ne kadar

Sürücü kursları, günlük hayatta araç kullanımının artması ile araç kullanımını öğrenmek için başvurulan yerler haline geldi. Toplu taşıma araçları sizi trafiğin içindeki stresten uzak tutsa da kendi arabanızı kullanıyor olmak daha rahat yolculuk yapmanızı sağlayacaktır. İstanbul gibi büyük bir şehirde bir sürü sürücü kursu bulmanız mümkün. Ak Çarşı Sürücü Kursları araç kullanımında size en iyi eğitimi vermeye çalışmaktadır. Uzman hocaları, özel direksiyon dersleri ile araba kullanmayı çok daha rahat ve tam anlamıyla öğrenmenizi sağlamaya çalışmaktadırlar. Kursun merkezi İstanbul Bağcılar’da bulunmaktadır. Bağcılar merkez şubesi dışında Esenler, Güngören, Sultangazi olmak üzere üç şubesi daha bulunmaktadır. Bağcılar sürücü kursu fiyatları için merkez şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.sürücü kursu fiyatları, bağcılar sürücü kursu, sürücü kursu fiyatları ne kadar

Kurs Eğitimleri

Sürücü kursumuz, yeni dönem ehliyetlere otomatik vites ehliyetlerinin eklenmesi ile bu alanda da kurs vermeye başlamış bulunmaktadır. Vitesli araç kullanımı trafiğin yoğun olduğu şehirlerde sıkıntı oluşturduğu için insanlar genellikle otomatik vitesli araçları tercih ediyorlar. Eskiden otomatik vitesli araç kullanacak olsanız bile manuel vitesli arabaları kullanmayı öğrenmeniz gerekmekteydi. Yenilen ehliyetler ile beraber bu sıkıntı ortadan kalkmış oldu ve otomatik vitesli araçlar için ayrı ehliyetler verilmeye başlandı. Otomatik vitesli araç kursumuz, Bağcılar sürücü kursu fiyatları için xxx adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kursumuza Kayıt İçin Gerekli Belgeler

Kursumuza kayıt olmak için istenilen belgeler çok kolaylıkla elde edebileceğiniz belgelerdir. Yedi adet biometrik, beyaz zeminli fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma ve ya öğrenim belgesi ile kursa kayıt için gerekli belgeleri hazırlamış oluyorsunuz. Kaydınızın tamamlanması için sürücü kursunda yapılması gereken bazı şeyler var. Bunlar; Sabıka kaydı beyan dilekçesi formu, Adres beyanı formu, Kursiyer imza örneği formu, Müracaat formu,  kursiyer kayıt sözleşmesi formu, Sağlık raporu. Kursa kaydınızı yaptırdıktan sonra size uygun olan saatler için hocalarımızla ortak bir ders programı çıkarabilirsiniz ve kursa başlayabilirsiniz. Bağcılar sürücü kursu fiyatları ile de sizleri memnun edecektir. Kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için internet adresimizi ziyaret edebilir ve ya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir