Paintball Fiyatları 2018

paintball fiyatları ne kadar, gruplar için paintball fiyatları, grup paintball fiyatı

Her yıl olduğu gibi bu yılda yine gözde oyunlar arasında paintball yer alıyor. Sizlerde oldukça keyifli dakikalar geçirmek için en gözde oyunlar arasında yer alan bu oyun hakkında bazı detaylara göz atarak, fikirler elde edebilirsiniz.paintball fiyatları ne kadar, gruplar için paintball fiyatları, grup paintball fiyatı

Fiyatlar hakkında

Elbette ki her işletme için belirlenen oyun fiyatı farklılık gösterebilmektedir. Fiyatlar genel olarak, şartlara, oyun imkânlarına, verilen hizmetlere, oyun parkurlarına ve oyun süresine göre değişiklik gösterebiliyor. Yine kullanılan ekipmanlar, bireysel ya da takım oyunları için de farklı fiyatların meydana gelmesi mümkündür. Bu durumda paintball fiyatları 2018 değerleri ile mermi sayısına göre değişen fiyatlara, paket kapsamında işletmeler dahilinde ulaşabilirsiniz.

En uygun fiyatlar için

Eğer ki hafta sonlarınızı değerlendirmek ve az da olsa bu oyun için vakit ayırmak istiyorsanız, en uygun fiyatlar dahilinde, ekonomik paketlerden yararlanabilirsiniz. Ekonomik paketler yine sizlere oyun zevkini yaşatacaktır. Fakat diğer paketlere göre daha az süre ve daha az mermi imkânınız olacaktır. Yine ek fiyatlar ile ek mermi elde ederek, daha uzun süreli eğlencelere sahip olabilirsiniz.

Paintball malzemem yok

Elbette ki pek çok kişi zaten kendinize özel malzeme satın almıyor. Bu oyun için gerekli malzemeler, işletme tarafından oyunculara oyun süresi boyunca teslim edilmektedir. Yani özel olarak her hangi bir malzeme, koruyucu yelek ya da kask almanız gerek yok denilebilir. Sadece yapmanız gereken, bir gün belirlemek, o gün ve saatin parkur için uygun olup olmadığı konusunda bilgi almak ve paketi satın almak. Daha sonra bireysel ya da takım oyunu olarak oyun sahasına ödemelerini yaparak, giriş yapabilirsiniz.

Oyun kuralları hakkında

Genel olarak paintball fiyatları 2018 bilgilerinin yanı sıra oyun kurallarından da şunlara göz atabilmeniz mümkündür.

  • Hakem kararlarına itiraz etmeyiniz
  • Hakem hedef alınmamalı ve hakeme atış yapılmamalıdır
  • Mermisi biten ya da silahında her hangi bir sorunu olan oyuncu, oyun alanından çıkarak, hakem ile görüşmesi gerekmektedir
  • Eğer ki oyun alanındaysanız, oyun bitmiş dahi olsa kask ve koruyucu malzemelerinizi çıkarmanız tavsiye edilmez
  • Hiçbir oyuncuya ya da canlıya 5M mesafeden daha kısa bir mesafe kullanılarak, atış yapılmamalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir