Bağcılar Sürücü Kursu Dersleri

bağcılar sürücü kursu, sürücü kursu bağcılar, sürücü kursu özel ders

Kaliteli ve tecrübeli eğitmenleriyle sürücü adaylarına en kaliteli eğitimi vermeyi amaçlayan Bağcılar sürücü kursu dersleri hakkında bahsetmeden önce sürücü adaylarının alabileceği ehliyet sınıfları şu şekilde sıralanabilir.bağcılar sürücü kursu, sürücü kursu bağcılar, sürücü kursu özel ders

  • A2 Sınıfı Ehliyet: Yaş sınırı 17 olup bu sınıf ehliyeti olan kişiler A1 motorunu da kullanabilirler.
  • B Sınıfı Ehliyet: Yaş sınırı 18 olup en çok tercih edilen ehliyet sınıfıdır. Bu ehliyete sahip olan kişiler F tipi traktör kullanma yetkisine de sahiptirler.
  • D Sınıfı Ehliyet: Yaş sınırı 22 olup bu ehliyet sınıfına sahip olan kişilerin C, B ve F sınıfı araçları sürebilme yetkisi de mevcuttur.
  • E Sınıfı Ehliyet: Yaş sınırı 22 olup bu ehliyet sınıfına sahip olan kişiler de C, B ve F tipi araçları kullanabilirler.
  • G Sınıfı Ehliyet: Yaş sınırı 18 olup bu ehliyet sınıfına sahip olan kişilerin başka bir araç kullanma yetkisi yoktur. Başka bir sınıfta olan araç kullanmak istenirse onun sınıfına uygun olan ehliyeti almaları gerekmektedir.

Sürücü adaylarına uygun ehliyet sınıflarına göre uzman eğitmenler tarafından gerek teorik gerekse pratik eğitimler kaliteli biçimde verilmektedir. Motor ve trafik dersleri, sağlık ve ilkyardım dersleri teorik olan Bağcılar sürücü kursu dersleri arasında yerini alır. Bu teorik derslerin yanı sıra, akıcı trafikte aktif şekilde araç kullanmayı öğreten direksiyon dersleri de pratik dersler kategorisindedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir